DJ na wesele - jak można zapewnić fantastyczną zabawę sobie oraz gościom?

Wszyscy, którzy przygotowują ślub oraz mają przed sobą niełatwe zadanie. Znaczącą Organizacja Wesela Warszawa rzeczą jest dobór dopracowanej ilustracji muzycznej. Kiedyś na prawie każdym weselu grał zespół. W tej chwili sytuacja mocno się zmieniła przez co najczęściej pary młode decydują się na zatrudnienie DJ'a. Oczywiście i zespół i DJ posiadają wady jak również zalety, finalna decyzja należy tylko do pary młodej. W przypadku wyboru DJ'a ważne jest, aby przemyśleć dokładnie najważniejsze szczegóły i znaleźć tego idealnego, który w 100% będzie spełniał wyobrażenia.

Czy można odnaleźć DJ'a profesjonalistę?

Taka osoba, nie Konferansjer Na Wesele Warszawa licząc zwykłego odtwarzania oprawy muzycznej, zazwyczaj obejmuje również rolę wodzireja. Między albo w trakcie puszczania piosenek zagaduje gości, wprowadza weselną atmosferę i wręcz pilnuje prowadzenia imprezy według wcześniej ustalonego planu. Jeśli DJ posiada w zakresie tylko muzykę warto znaleźć inną osobę, która będzie właśnie wodzirejem. Lepszym sposobem jest jednak zaangażowanie jednej osoby zajmującej się i muzyką i prowadzeniem.

O co zadbać oraz czego dopilnować jeszcze przed podpisaniem umowy?

Najważniejsze jest ustalenie godzin pracy oraz zapłaty. Zazwyczaj DJ zaproponuje odgórnie uzgodnioną godzinę skończenia się imprezy. Oczywiście z perspektywy nowożeńców i gości bardziej optymalnym rozwiązaniem jest ustalenie końca pracy aż wyjdą ostatni weselnicy. Zapłata za pracę jest zależna nie tylko od ilości godzin, lecz również doświadczenia, jakości pracy, a często terminu wesela. Ważne jest, aby znaleźć osobę, która ma dobre doświadczenie oraz jest osobą z dobrymi opiniami.

W jaki sposób szukać DJ'a?

image

Naturalnie, to jest zależne od lokalizacji uroczystości. Np. w Warszawie rynek Dj'ów jest na tyle spory oraz różnorodny, że łatwo można pogubić się w ogromie ogłoszeń, różnic cenowych, zakresów i nie tylko. Najłatwiej jest skorzystać z usług agencji eventowych, które pracują głównie ze sprawdzonymi oraz rozchwytywanymi DJ'ami. Oprócz usług muzycznych tego typu agencje (jak np. https://eventwizards.pl/) pomagają nowożeńcom także podczas innych części organizowania uroczystości.